Temat
:
Wloclawek Thread
Zobacz pojedynczy post
30-10-2008, 19:00
#
256
Rav
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 12 06 2007
Posty: 907
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez
dev1987
Panowie co to za frajda grać na non-pvp ?
U mnie na Thorii 10k kosztuje 5 zł haha bo tak wyludniony serwer przez ciągłą wojnę.
frajda to chyba zadna ale lvle mozna bic bez obawy
Rav
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rav
Znajdź posty użytkownika Rav