Fuflis idioto Tobie uda³o siê co¶ zdzia³aæ ?? chyba sobie kpisz 7 vs 1 ale racja to ¿e pad³ jest tylko i wy³±cznie Twoj± zas³ug± co nie ?
btw. Maka mówi³ ¿e Fuflis sprzedany zosta³ ( aktualnie gra nowy owner ) ?
Ostatnio edytowany przez Elder_Peta - 04-11-2008 o 17:21.
|