Temat: CD-Action
Zobacz pojedynczy post
stary 13-11-2008, 23:31   #1
Serious Sam
Użytkownik Forum
 
Serious Sam's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006

Posty: 1,470
Serious Sam ma numer GG 1542247
Domyślny CD-Action

Witam

W tym temacie piszemy o nowych wydaniach Cd-Action, o tym co nam się podobało i nie.

Ja na razie nie mam możliwości zakupu miesięcznika, gdyż mieszkam zagranicą...

Głównie Cda kupowałem, żeby sobie poczytać, dowiedzieć się, co nieco ze świata gier, nowinki techniczne, recenzje gier itp. Gry dołączone do czasopisma, także wpadały do mojego petceta - niektóre ciekawe, niektóre nie, ale ogólnie nigdy nie narzekałem.
Najbardziej natomiast lubię czytać Action Redaction =]

omgosh
__________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, napisz. Chętnie pomogę : )



Amor patriae nostra lex!

Miłość ojczyzny naszym prawem!

Ostatnio edytowany przez Serious Sam - 13-11-2008 o 23:33.
Serious Sam jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.