CD-Action
Witam
W tym temacie piszemy o nowych wydaniach Cd-Action, o tym co nam się podobało i nie.
Ja na razie nie mam możliwości zakupu miesięcznika, gdyż mieszkam zagranicą...
Głównie Cda kupowałem, żeby sobie poczytać, dowiedzieć się, co nieco ze świata gier, nowinki techniczne, recenzje gier itp. Gry dołączone do czasopisma, także wpadały do mojego petceta - niektóre ciekawe, niektóre nie, ale ogólnie nigdy nie narzekałem.
Najbardziej natomiast lubię czytać Action Redaction =]
omgosh
__________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, napisz. Chętnie pomogę : )
Amor patriae nostra lex!
Miłość ojczyzny naszym prawem!
Ostatnio edytowany przez Serious Sam - 13-11-2008 o 23:33.
|