Zobacz pojedynczy post
stary 17-11-2008, 18:01   #27
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007

Posty: 2,838
Domyślny

Ostatnio zasmakowała mi biała herbata. Jest delikatniejsza od zwykłej i posiada naprawdę ciekawy aromat. Smakuje mi także cytrynowa (znów Lipton, najprościej znaleźć), Earl Gray (obowiązkowo liściasta) Liptona... oraz Ahmada (polecam). Bez cukru.

Jednak najlepsza jest prawdziwa, miętowa, z zielonej, lub ew. suszonej mięty. Te w torebkach mogą się schować i więcej nie wychodzić...

Zapomniałabym... Cytrynowa Nestea <3.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem