Zobacz pojedynczy post
stary 22-11-2008, 16:51   #6217
Ditto
Zbanowany
 
Data dołączenia: 31 12 2007

Posty: 553
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thomisson Pokaż post
Napastnik Manchesteru United, Carlos Tevez od przyszłego sezonu będzie reprezentował barwy Realu Madryt - poinformował w piątek dziennik "Marca". Według Hiszpanów 24-latek zgodził się przyjąć ofertę "Królewskich", którzy od dłuższego czasu borykają się z problemami w ataku.

Jak wiadomo Argentyńczyk przebywa w zespole "Czerwonych Diabłów" na zasadzie dwuletniego wypożyczenia. Po tym sezonie Tevez będzie mógł jednak opuścić Old Trafford i niewykluczone, że jego następnym miejscem pracy będzie właśnie Real Madryt.

Kilka dni temu sir Alex Ferguson poinformował, że negocjacje dotyczące transferu definitywnego 24-latka do zespołu mistrzów Anglii utknęły w impasie. Pozycja Teveza na Old Trafford stała się jeszcze bardziej zagrożona w momencie przybycia do Manchesteru, Dymitara Berbatowa. Według hiszpańskiej prasy to jasny sygnał, że po tym sezonie zakończy się przygoda Argentyńczyka z drużyną "Czerwonych Diabłów".
Manchester United próbuje pozyskać napastnika Olympique Lyon, Karima Benzemę - przyznaje agent utalentowanego Francuza. Jednak klub z Old Trafford czeka walka o napastnika z Barceloną i Realem Madryt, którzy również zainteresowani są młodym piłkarzem.

Sir Alex Ferguson niejednokrotnie wyrażał podziw dla umiejętności Francuza, który odgrywa kluczową role w zespole Lyonu. Wygląda na to, że Szkot za wszelką cenę chce sprowadzić barmkostrzelnego napastnika już latem.

"Wiem, że władze Lyonu spotkały się z przedstawicielami Bercelony, Real Madrytu oraz Manchesteru United i wszystkie trzy kluby są bardzo zainteresowane pozyskaniem Benzemy latem" - powiedział aganet piłkarza, Djaziri.
Ditto jest offline   Odpowiedz z Cytatem