Temat
:
Paskowiec "Wiewiór!"
Zobacz pojedynczy post
26-11-2008, 21:02
#
52
Ghernie
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 26 10 2008
Posty: 521
Też tego jakoś nie rozumiem.. Dziwne takie... Musze jeszcze raz przeczytać...
@Down
Aham... Teraz rozumiem... Ale dalej wydaje mi się to dziwne.
__________________
Ostatnio edytowany przez Ghernie - 26-11-2008 o
21:12
.
Ghernie
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ghernie
Znajdź posty użytkownika Ghernie