Temat: Teamspeak
Zobacz pojedynczy post
stary 28-11-2008, 19:02   #1
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny Teamspeak

Ważna sprawa! Pewien użytkownik imieniem Maxpixel zaproponował nam współpracę. My go przyjmiemy, on nam użyczy serwera teamspeakowego ze wszystkimi przywilejami. Co wy na to?
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!

Ostatnio edytowany przez Marcin24 - 02-12-2008 o 19:21.
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.