Teamspeak
Ważna sprawa! Pewien użytkownik imieniem Maxpixel zaproponował nam współpracę. My go przyjmiemy, on nam użyczy serwera teamspeakowego ze wszystkimi przywilejami. Co wy na to?
__________________
To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________ Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Ostatnio edytowany przez Marcin24 - 02-12-2008 o 19:21.
|