Temat: Witajcie!
Zobacz pojedynczy post
stary 29-11-2008, 20:27   #13
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Siema

Nie wiedziałem, że należę do Elity. Miłe ^^
Oh... Jaki spokój... Jaka cisza... Piękny zakątek na forum

CO do wkręta to ja odpadam Powiedziałem, że już nie zamierzam "tego czegoś" ściągać na komputer i instalować (Niech się zmarnuje acc. "A taki był ładny. Amerykański!")
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem