Siema
Nie wiedziałem, że należę do Elity. Miłe ^^
Oh... Jaki spokój... Jaka cisza... Piękny zakątek na forum
CO do wkręta to ja odpadam

Powiedziałem, że już nie zamierzam "tego czegoś" ściągać na komputer i instalować (Niech się zmarnuje acc. "A taki był ładny. Amerykański!")
