Temat
:
Teamspeak
Zobacz pojedynczy post
01-12-2008, 22:42
#
17
Hakuoh
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 35
Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię:
Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Chyba można to odkleić, nieprawdaż? ;d
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hakuoh
Znajdź posty użytkownika Hakuoh