Jako iż trzeba rozruszać to forum, wrzucam taki oto wątek. Kto oglądał jaki serial, krótki opis i ocena w skali 1-5

To ja zacznę
House MD
Jak na razie składa się z 5 sezonów.
Akcja skupia się na doktorze Gregorym House, jest on jednym z najlepszych diagnostyków na świecie. Jego cięte riposty miażdżą w każdym calu. Jest uzależniony od środka przeciwbólowego Vicodin, dzięki niemu może pracować. Nie daje spokoju nikomu w szpitalu, pomimo tego iż jest cyniczny wszyscy w szpitalu znoszą go dzielnie. Uważam iż wiele można wywnioskować tego serialu. Jest to pierwszy serial, który wciągnął mnie na całego

POLECAM! Dla mnie 6/5!!
oficjalna strona
Na razie wrzucam jeden z powodu braku czasu, jutro z edytuje post/dopiszę nowy.
Pozdrawiam!
