Temat: Seeeriale!
Zobacz pojedynczy post
stary 04-12-2008, 23:24   #1
Adedin
Użytkownik Forum
 
Adedin's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2007
Lokacja: Rybnik

Posty: 289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Adedin
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: 31
Poziom mag.: 40
Domyślny Seeeriale!

Jako iż trzeba rozruszać to forum, wrzucam taki oto wątek. Kto oglądał jaki serial, krótki opis i ocena w skali 1-5 To ja zacznę

House MD
Jak na razie składa się z 5 sezonów.
Akcja skupia się na doktorze Gregorym House, jest on jednym z najlepszych diagnostyków na świecie. Jego cięte riposty miażdżą w każdym calu. Jest uzależniony od środka przeciwbólowego Vicodin, dzięki niemu może pracować. Nie daje spokoju nikomu w szpitalu, pomimo tego iż jest cyniczny wszyscy w szpitalu znoszą go dzielnie. Uważam iż wiele można wywnioskować tego serialu. Jest to pierwszy serial, który wciągnął mnie na całego POLECAM! Dla mnie 6/5!!
oficjalna strona

Na razie wrzucam jeden z powodu braku czasu, jutro z edytuje post/dopiszę nowy.

Pozdrawiam!
__________________
Zapraszam do grupy Camera Obscura
a tutaj nasze forum

http://www.youtube.com/watch?v=Aew5QRKPHGc

Ostatnio edytowany przez Adedin - 08-12-2008 o 19:02.
Adedin jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.