Temat: Gta 4
Zobacz pojedynczy post
stary 09-12-2008, 19:17   #9
Bluray
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland

Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Bluray ma numer GG 9804717
Domyślny

12 GB, a nic rewelacyjnego ; /
Wole stare dobre GTA VC =]

@down
No to jeszcze lepiej.

Ostatnio edytowany przez Bluray - 09-12-2008 o 20:29.
Bluray jest offline   Odpowiedz z Cytatem