Temat
:
Gta 4
Zobacz pojedynczy post
09-12-2008, 19:17
#
9
Bluray
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
12 GB, a nic rewelacyjnego ; /
Wole stare dobre GTA VC =]
@down
No to jeszcze lepiej.
Ostatnio edytowany przez Bluray - 09-12-2008 o
20:29
.
Bluray
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bluray
Znajdź posty użytkownika Bluray