Zobacz pojedynczy post
stary 10-12-2008, 16:35   #110
Fred_Flintston
Zbanowany
 
Fred_Flintston's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2008
Lokacja: Bedrock
Wiek: 17
Wpisy bloga: 2

Posty: 258
Świat: Prehistoryczny
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dj Fara0n Pokaż post
Fred Flinston to przyklad typowego katolika, ktory bedzie wmawial sobie i wszystkim na okolo glupoty tak dlugo az w to uwierza, albo przyznaja mu racje z powodu braku checi do dalszej dyskusji.
Nie jestem katolikiem; nie mam żadnego interesu by bronić Krk, ale jednak nie zdzierżę głupot typu "Kościół głosił, że Ziemia jest płaska" albo "w imieniu Kościoła wymordowano w Ameryce 10 milionów Indian". Bronię po prostu historycznej prawdy.

@EDIT
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bluray Pokaż post
Nie tylko za Krk ludzie zabijali się nawzajem, właściwie to religie były powodem wielu wojen i prześladowań.
Prawda. Tylko takie rozumowanie (tzn. że można oceniać wartość religii po ilości wymordowanych ludzi) jest całkowicie chybione. W tym bowiem względzie przeważają "ateiści" (komunizm, nazizm). Czy przez to można uznać, że ateizm jest zbrodniczy?

Ostatnio edytowany przez Fred_Flintston - 10-12-2008 o 16:49.
Fred_Flintston jest offline   Odpowiedz z Cytatem