2? Wg. mnie połowa powinna to udawać, albo i więcej...
Update ruszył, zmian na mapce wielkich nie ma... To może zabierzmy się za to na poważnie, eh?
1. Co z naszym grafikiem?
2. Co pokazujemy na SSach, NPCów, czy same cave z potworami? Jeśli NPC to czy aby napewno nowa kultura?
Może jednak kontynuacja poprzedniego update (czyt. Piraci) albo obie nacje?
3. Kto pierwszy "znajdzie" początek questa? (tym samym pytam się kto ma pacc...)
Ostatnio edytowany przez Ameriov - 10-12-2008 o 22:14.
|