Witam,
jestem również z Gorzowa i oczywiście też mam lagi itd. bo jak bym nie miał to bym nie tracił czasu na pisanie tutaj
Pisałem do MM i z doświadczenia wiem że jak już piszesz to wyślij z 5 mail od razu bo Ci inaczej mogą nie odpisać... wydaje mi się że skrzynka ich jest tak spamowana że wybierają/odpisują tylko na wybiórcze maile.
Ale do rzeczy, dostałem od nich wiadomość:
Cytuj:
Dzień Dobry.
Odpowiadając na Pańskie pytanie dotyczące problemów z grami online kierujemy prośbę o przesłanie trasy śledzenia do danego serwera z którym występują problemy przy użyciu komendy "tracert".
Prosimy również o przesłanie pełnych danych adresowych oraz numeru HFC MAC ID modemu. Po uzyskaniu wymienionych informacji sprawa zostanie przekazana do administartora.
W razie pytań prosimy o kontakt pod nu,erem infolinii 0-801-706-666
Dziękujemy za wiadomość.
Z poważaniem
Dział Call Center
Multimedia Polska SA
|
No i mam pytanie co to jest ten "tracert" i napisali żebym wysłał do serwera z którym występują problemy... to co mam Ku**a wysłać do Cip-Softu?
Podsumowując paranoja i tyle...żałuje tylko że niema w Gorzowie UPC, Vectry