Cytuj:
Oryginalnie napisane przez padawan
@Marta
jedno jest pewne sa problemy ale zobacznie ze nie wszyscy to maja, Może faktycznie cos jest nie tak na kompie sprawdź to ze był niedawno formatowany nic nie oznacza. Moze załapłać jakies robactwo na nim. mowie sprawdź komenda netstat pokazuje połaczenia.
Jesli niechcecie pisac jakiś rzeczy dzwońcie pytajcie sie moze jest problem modemami moze z wysączony łaczem warto zadzwonić nie bójcie nie ma czego tylko bądź osoba rzeczową. Pytasz sie o problem i niema co płakać ze nie działa
|
Nie no zrobiłam tak jak mowiles. A z ta sytuacja to chodzilo mi ze format byl zrobiony zaraz bylo przeskanowane i teraz po tyg jak minelo od formata skanowałam dzisiaj dopiero neidawno skonczylam znowu Kasperskim i Nodem i komp jest czysty. A temu Panu z Multi wytulmaczylam konkretnie jaki jest problem. No ale tak jak ujoles problem jest ale nie wszyscy go maja.