Zobacz pojedynczy post
stary 24-01-2005, 11:52   #64
Pramus
Tupac Legacy
 
Pramus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 33

Posty: 817
Stan: Na Emeryturze
Imię: Midurion
Profesja: Elder Druid
Świat: Furora
Pramus ma numer GG 4183891
Problem Nieuczciwosc moderatorow

Mnie moderatorzy wkurzaja (oczywiscie nie wszyscy). Napisalem temat o tym, ze wyszedl w grudniu update ale moglibysmy sie zaczac zastanawiac czego bysmy chceli w kolejnym, co usunac, a co dodac. ten temat znajdowal sie na forum tylko pare godzin. Jeden z postow w tym temacie napisanym przez jednego z uzytkownikow brzmial mniej wiecej tak: W nowym update chcielbysmy mniej takich noobow (a autor tego tematu ma najwyzszy lvl 11 druid ) jak ty piszacych takie glupie tematy. nastepnie z takim usprawiedliwieniem niejaki moderator o nicku $corcerer usunal ten temat.

po 1: Czemu zwykli szarzy uzytkownicy nie moga obrazac moderatorow i innych uzytkownikow, a moderatorzy tak? W przypadku $corcerer'a?

po 2: Ja i pare innych osob (ktorych nawet nie znam) uwazamy, ze to byl calkiem ciekawy i dobry temat.

Prosze $corcerer'a o jasne, madre i prawdziwe uzasadnienie bo mi sie zdaje ze autor tamtego obrazliwego posta po prostu ma kontakty z $corcerer'em, a tamten go po prostu broni. Prosze tez innych uzytkownikow o ocene tej sytuacji.
Pramus jest offline   Odpowiedz z Cytatem