Zobacz pojedynczy post
stary 24-01-2005, 13:24   #65
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 38

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

May, precz z lapami, sam sobie poradze (zaraz edit)

Wiesz, może rozróżnij to, co jest bardzo zgryźlywym komentarzem, a to, co jest bluzgiem. Gdybyśmy nie kasowali takich tematów, to byłby tu niezły bałagan, a 90% tematów brzmiałoby "HALP PLX", "Jakie macie skille/mlvl/cośtam" oraz "blablabla cośtam cośtam WPISUJCIE SIE!!!!1111oneoneonerazrazraz". Takie tematy z deczka nie mają racji bytu (podpadają pod ten ostatni typ) bo CIPSoft raczej tu nie zagląda. Więc - po kij?

po 2: Ja i pare innych osob (ktorych nawet nie znam) uwazamy, ze to byl calkiem ciekawy i dobry temat.

A ja i pare innych osób uważamy że temat był pisany kilka razy i jest bez sensu.

A autor tamtego posta nie ma ze mną żadnych osobistych kontaktów (bajdewej, kto napisał tego posta, bo już nie pamiętam?). Ogólnie wkurza mnie włażenie komuś w dupę (a zwłaszcza bez wazeliny). Jeżeli taki komentarz się pojawia, to ja mogę tylko pocieszyć się myślą, że ktoś ma podobny tok myślenia do mnie. Nic więcej.

@May: Nie, ale zamierzałeś (jak zobaczyłem że widzisz ten post, to pomyślałem sobie, że nie darujesz takiej okazji do rozpisania się
__________________

Dżizas!

Ostatnio edytowany przez $corcerer - 24-01-2005 o 13:36.
$corcerer jest offline   Odpowiedz z Cytatem