Potraktuje ten temat jako hydepark bo po co nowy zakładać
Normalnie nowi moderatorzy przeginają
najpierw dostalem ostrzezenie ze niby falszuje i obrazam kogos podpisem a nie ma o tym nic w regulaminie
teraz dostalem za free punkty od wieszoka za rzekome przeklinanie
czy też mieliście jakieś sytuacje ??