Wieszok popieram cie.125 na 125 my¶le ¿e wystarczy.Mi nie chodzi o np.600 na 800

tylko ¿e by mie¶ci³y wszystkie avarary np.ze stron.Kiedzy¶ avarary mog³y byæ wiêksze a teraz s± mniejsze dopuszczalne na forum i przez to np.Dobo jest pokrzywdzony i nie mo¿e zamie¶ciæ ca³ej swojej ¶mierci

.