Nie znacie się, jajka rlz xD
Ja pamiętam, że 100 jajek (ważących 30oz.) starcza na ponad 1,5h ciągłego jedzenia, a kosztuje tylko 200gp i są łatwo dostępne.
__________________
... Lubię mangę. A Ty? : ]
Zależy mi na Twojej opinii na mój temat.
Jeśli mnie polubiłeś lub chcesz mnie zabić kliknij TUTAJ i napisz co o mnie sądzisz.
|