Witam wszystkich na emotikonowym forum!

Tutaj beda sie odbywaly praktycznie rozmowy na temat buziek, ktore zwane sa przez internautow jako "emoticony".
Wiem ze dla niektorych bedzie to dosc glupi pomysl, a samo forum bedzie dawalo wiele do myslenia. Odrazu mowie ze mimo iz forum bedzie mialo raczej charakter spamerski i glupkowaty, to wcale tak niebedzie.
Tak wiec zapraszam wszystkich serdecznie! ^^