Temat: Ohayo all!
Zobacz pojedynczy post
stary 13-01-2009, 14:53   #1
Pacz_knight
Użytkownik Forum
 
Pacz_knight's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2007
Lokacja: Japonia
Wiek: 33

Posty: 1,712
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 50
Poziom mag.: 5
Król Ohayo all!

Witam wszystkich na emotikonowym forum!
Tutaj beda sie odbywaly praktycznie rozmowy na temat buziek, ktore zwane sa przez internautow jako "emoticony".
Wiem ze dla niektorych bedzie to dosc glupi pomysl, a samo forum bedzie dawalo wiele do myslenia. Odrazu mowie ze mimo iz forum bedzie mialo raczej charakter spamerski i glupkowaty, to wcale tak niebedzie.
Tak wiec zapraszam wszystkich serdecznie! ^^

Ostatnio edytowany przez Pacz_knight - 16-12-2009 o 15:46.
Pacz_knight jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.