Emoticony zrobione przez was.
Tak jak w nazwie tamatu, dajecie emoticony zrobione przez was.
Regulamin:
1. Forma jest dowolna, moze byc to zarowno zwykly nieruchomy obrazek jak i gif.
2. Emotka nie moze byc mniejsza niz 18x18 pikseli, a nie wieksza niz 50x50 pikseli.
3. Staramy sie zapisywac nasze prace w formacie PNG.
4. Dajemy tylko emotikony.
5. Moza komentowac, ale bez zebdnego spamu i offtopu. W komentarzu moze byc zawarta prosba o zrobienie przez kogos danego emotka.
6. Nie plagiatujemy.
7. Dajemy dosc estetyczne prace a nie jakis bubel robiony w kilka sec.
|