Zobacz pojedynczy post
stary 13-01-2009, 15:02   #1
Pacz_knight
Użytkownik Forum
 
Pacz_knight's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2007
Lokacja: Japonia
Wiek: 33

Posty: 1,712
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 50
Poziom mag.: 5
Domyślny Emoticony zrobione przez was.

Tak jak w nazwie tamatu, dajecie emoticony zrobione przez was.
Regulamin:
1. Forma jest dowolna, moze byc to zarowno zwykly nieruchomy obrazek jak i gif.
2. Emotka nie moze byc mniejsza niz 18x18 pikseli, a nie wieksza niz 50x50 pikseli.
3. Staramy sie zapisywac nasze prace w formacie PNG.
4. Dajemy tylko emotikony.
5. Moza komentowac, ale bez zebdnego spamu i offtopu. W komentarzu moze byc zawarta prosba o zrobienie przez kogos danego emotka.
6. Nie plagiatujemy.
7. Dajemy dosc estetyczne prace a nie jakis bubel robiony w kilka sec.
Pacz_knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.