Zobacz pojedynczy post
stary 17-01-2009, 22:36   #29
Arashel
Użytkownik Forum
 
Arashel's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2007
Lokacja: Marienburg

Posty: 888
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Deutschordensst
Poziom: Gut
Skille: SehrGut
Arashel ma numer GG 2865512 Send a message via Skype™ to Arashel
Domyślny

Co mi się podobało/podoba:
- FullMetal Alchemist
- Neon Genesis Evangelion
- Bleach
- Vampire Knight I i III
- Soul Eater
- Elfen Lied
- Slayers
- Soul Hunter
- Code Geass R1 i R2
- Green-Green
- Fate/Stay Night
- Ghost Hunt
- Nabari no Ou
- The Last Exile
- Znajdzie się tu kilka romansideł ale to niezbyt ważne...

Czego nie polubiłem:
- Wszystkie haremy... EDIT:No dobra... Oprócz Green-Green
- Większość typowych ecchi...
- Death Note
- Naruto
- Tsubasa Chronicle...
- Suzumiya Haruhi no Yuuutsu
- Znajdzie się tu kilka romansideł ale to niezbyt ważne...

Ostatnio edytowany przez Arashel - 25-01-2009 o 12:18.
Arashel jest offline   Odpowiedz z Cytatem