Co mi się podobało/podoba:
- FullMetal Alchemist
- Neon Genesis Evangelion
- Bleach
- Vampire Knight I i III
- Soul Eater
- Elfen Lied
- Slayers
- Soul Hunter
- Code Geass R1 i R2
- Green-Green
- Fate/Stay Night
- Ghost Hunt
- Nabari no Ou
- The Last Exile
- Znajdzie się tu kilka romansideł ale to niezbyt ważne...
Czego nie polubiłem:
- Wszystkie haremy... EDIT:No dobra... Oprócz Green-Green
- Większość typowych ecchi...
- Death Note
- Naruto
- Tsubasa Chronicle...
- Suzumiya Haruhi no Yuuutsu
- Znajdzie się tu kilka romansideł ale to niezbyt ważne...
Ostatnio edytowany przez Arashel - 25-01-2009 o 12:18.
|