Temat
:
Jaki masz model SE?
Zobacz pojedynczy post
23-01-2009, 21:42
#
30
Cristal
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 14 08 2008
Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Guild Wars
Poziom: 20
Jak niektórzy, też mam K800i
__________________
Cristal
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cristal
Znajdź posty użytkownika Cristal