Odspamowanie "Odpowiedź na..."
Ponieważ ostatnimi czasy coś strasznie się obijamy, znalazłem świetną zabawę na wolny czas - odspamujemy największy temat Tajemnic Rookgaardu. Zasady są bardzo proste - każda osoba dostanie swoje strony do przejrzenia, wybrania najciekawszych postów i spisania ich. Potem wszystkie posty z całego tematu połączymy i voila! Pisać kto chętny do pracy!
__________________
To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________ Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
|