Zobacz pojedynczy post
stary 31-01-2009, 09:06   #98
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu Pokaż post
Jak oczywiście wszyscy wiem, poszczególne płaty w mózgu homoseksualnego mężczyzny są podobne do płatów mózgu kobiecego (i odwrotnie; na Wikipedii jest to lepiej opisane, również tutaj, albo tu). Co do korzyści: ten "gen homoseksualizmu" w małych dawkach pomaga zbajerować partnerkę (kto lepiej zrozumie kobietę niż inna kobieta?); z niego też wzięło się "zniewieścienie". W "normalnych" dawkach powoduje pociąg do własnej płci.
No nie do końca ma to sens - różnice w psychice odmiennych płci wykształciły się właśnie dlatego, że są (były) korzystne. I jeśli mówimy o osobniku idealnie żeńskim (pod względem psychiki), to powinien pociągać go osobnik w 100% męski, a nie "zniewieściały". A co do różnic w budowie mózgu osób o odmiennej orientacji - lepiej nie wyciągać zbyt daleko idących wniosków z tych badań, bo to są dopiero pojedyncze wyniki, które trzeba jeszcze potwierdzić innymi badaniami.

O tych spółkach... ja się kiedyś o tym uczyłem, ale nie pamiętam za bardzo. Ale to i tak na pewno nie daje takich samych uprawnień jak związek partnerski i jest znacznie bardziej skomplikowane. I co, jak taka para będzie się przedstawiać, to powie "to jest mój wspólnik" zamiast "to jest mój partner"?

A jak już temat idzie tak bardzo w stronę faszyzmu, to może jeszcze dorzucimy Żydów i Murzynów do dyskusji?
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem