Temat: Serwer Nerana SS Odsłona 4:)
Zobacz pojedynczy post
stary 31-01-2009, 12:50   #2127
Avareeto
Użytkownik Forum
 
Avareeto's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2008

Posty: 209
Imię: Avareeto
Poziom: 175
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Esprit Pokaż post
Szkoda mi tych zbanowanych, powiem wam, że tak wczoraj to mi się całkowicie odechciało grać, pomyślałem co mam sobie bocić na chuja, chciałem tylko udowodnić paru osobom, że wbic 100 levl to nie problem ale zawsze mi cos w tym przeszkadzało, 3 razy delete, 2 hack, teraz nie chce stracic tych wybotowanych postaci bo mam na nich troche kasy, nawet niezle eq, i jak maja byc te bany i delety dalej a będą na pewno to nie widze sensu w to grac zeby po raz 6 poniesc porazke i byc wyzywanym od debila, noba, farmera. Widocznie nie miałem szczęscia w tej grze, może na tym świecie. Więc zastanawiam się czy przestać grać całkowicie co sprawi radoche wielu tu osobom ;/ , czy grać dalej. Teraz moge tylko czekać aż dostane delete i bany. Szkoda mi stąd odchodzić, poznałem wielu fajnych ludzi, byłem prawie od początku serwa. Ten serwer stracił dla mnie klimat, podchodziło wielu h levli, teraz Bodziek delete, Sexy Team nie gra a zawsze było wesoło jak się kłócili, trapowali, potem wszedł Recon teraz wychodzi. Widzę ,że już nie mam czego i komu udowadniać. Przez gre sobie tylko zjebałem wzrok ale spoko ;p, może się przerzucę na coś innego może WoW'a
albo CS'a. Chciałem podziekować za grę paru osobom

Panu Różowemu , że zawsze był jest i będzie ;p mój loffer ;*
Rucesowi to samo co up
Kustoszowi xD wariacie pakujemy dalej
Lincorowi za całokształt
Mateuskowi xD za rozmowy na rl chatcie i Spiritusa
Szkapie, Thorianowi za to, że się zawsze z wami wyzywałem ale i tak was szanowałem i nadal szanuje
Speediemu za napinki xD
Sexy Teamowi za trzymanie całej Nerany w łapie
Hansu za to że mnie nie lubisz a ja nic do Ciebie nie mam
Pecie to samo ale weź uspokój nerwy to tlyko gra
Kaziorowi za fajne filmy xD
Bodziowi za styl
Dedli Dragonsom że są największymi pizdami
I wszystkim o których zapomniałem :*

Hail Nerana
Będę was odwiedzał wrzuce zaraz jakieś ssy tak na koniec.
Jak coś to piszcie 8614954 na gg tylko się przedstawcie bo sami nieznajomi XD

Yours MikeRoyal

Jejku to smutne ;'(
Chyba sie popłaczemy.... Nasz majk odchodzi ?! nje rup tego nje !1111


dobra wy*******aj xd
__________________
12:49 Qipus [15]: Los Mili0nos! Wygrywasz 3x wiecej, niz postawiles !! ZAPRASZAM (min. 20 gp--max. 2k) Bo zeby wygrac, trzeba GRAC!
22:01 Staszek-Osp [134]: i wyobraz sobie gowniarzu ze nie rozmawiasz z plucia meska
22:01 Avareeto [157]: Co to PLUCIA?
22:01 Staszek-Osp [134]: po angielsku moze wolisz sex
22:02 Staszek-Osp [134]: female
Avareeto jest offline   Odpowiedz z Cytatem