Zobacz pojedynczy post
stary 03-02-2009, 17:27   #311
MoonDurus
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 02 2009
Lokacja: Yalahar
Wiek: 32

Posty: 46
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Barra Bravas
Świat: Luminera
Poziom: 104
Skille: 27
Poziom mag.: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Aczkolwiek chyba nie rozumiesz idei parady równości ;d
no ja np. nie rozumiem po co oni te parady robią. Tylko robią z siebie pośmiewisko i to mocne (nie wiem jak u was ale u mnie w miasteczku to ludzie plączą ze śmiechu albo mówią ze to już koniec świata jak sie o takim czymś mówi - PS. Ludzie z naprawdę rożnych grup społecznych-) Wiec po co oni to robią? Powinni sie z tym ukrywać żeby nikt o tym nie wiedział.


EDIT DOWN.

tak jak wcześniej wspomniałem u nas to by nie miało szans przejścia. Ludzie patrzyli by kto tam jest a później Matki zabraniały by dzieciom do tych ludzi podchodzić. Młodzież pewnie by ich wyzywała i gnębiła na ulicy pewny tez jestem ze z okolicznych barów wyleciało by kilkudziesięciu pijanych chłopów i pokazało ze u nas w miasteczku na takie coś nie ma miejsca. starsi ludzie napewno by gadali ze to koniec świata i napewno by do takich ludzi nie mieli szacunku a wszystkie plotkary w całym mieście miały by temat do rozmów na pól roku
u nas nawet jak pederasty są to napewno mało kto o tym wie bo sie ukrywają.
tak jest u nas (miasteczko 18 tysięcy mieszkańców) nie wiem jak jest u was możecie opowiedzieć jak mieszkańcy reagują na to albo jak zareagowaliby gdyby takie coś u was było.

Ostatnio edytowany przez MoonDurus - 03-02-2009 o 17:41.
MoonDurus jest offline   Odpowiedz z Cytatem