Mam poparcie 9 dobrych, zasłużonych użytkowników. Tompior i reszta może i się wywiązują, ale nie ukrywajmy - TR to jedna wielka kopalnia flame'ów i spamu. Jeżeli masz na głowie jeszcze parę innych działów, to jest to trochę trudne do ogarnięcia. Ja nie mówię, że się nie starają.
__________________
To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________ Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
|