Witam!
Nasz klan [Made in Bochnia] organizuje mały turniej, na mapkach aim_
Z powodu braków kadrowych, turnieje te będą rozgrywane 2 vs. 2.
Jeśli grasz w CS-a 1.6 i masz ochotę na trochę zabawy, to zapisz się!
Jeśli nie masz teamu, to umów się z kimś na gg, i zgłoście się na forum!
Nagród nie przewidziano, przynajmniej w tej edycji.
Śpiesz się! Zostało mało miejsc!
Wszelakie informacje:
http://www.madeinbochnia.ubf.pl
http://www.bochniatour.pun.pl/forums.php
Miłego fragowania. ;D