@Neji
W którymś poście napisałeś, że idiotyczne wypowiedzi są i dałeś na przykład "Oo cośtam cośtam". Domyślam, że chodziło Ci w tym właśnie o "Oo"... A pomyślałeś chociaż, że te całe Oo nie musi być emotikoną tylko oo jako zdziwienie? Po prostu zaczął z wielkiej litery..
Druga sprawa.. kieruję to do większości wypowiedzi, w których było napisane "Śmierdzi mi tu OTS:ME". Zauważcie, że w OTS:ME jak wstawiasz ściany, to pod nimi robi się czerwone pole. Musiałby się trochę pobawić, żeby ich nie było widać (chyba, że jest na to jakaś metoda w Gimpie albo w samym Map Edytorze to sorry

).
@Topic
Baw się dalej z fake'em. To co musisz poprawić, to chyba tylko wypowiedzi, bo są zbyt dziecinne.. I muszę się przyczepić do "trochę hmm". Po co wjebałeś do tego fake'a runy?
Fabuła jest na dobrym poziomie i zmierza jak na razie w dobrym kierunku. Nie popsuj jej. Za to +.
Graficznie błędów wg. mnie jest bardzo mało. Nie jestem dobry w ocenianiu grafiki. W kupie siła, rób dalej
