Oczywiście, ale tak samo wygląda sytuacja w innych działach. My sobie akurat najbardziej upodobaliśmy TR, bo jesteśmy Rookstayerami. A inni? Nie którzy nie wychodzą poza Mainland lub inne fora i mają takie same odczucia co do tego. Nas jest może ewentualnie więcej, tych którzy naprawdę interesują się TR. Ale tak jest w każdym dziale... Jeśli już to każdy dział powinien mieć własnego moderatora, co jest na T.pl raczej nie do zrealizowania, patrząc na to, że po ostatnich wyborach doszło TYLKO 3 moderatorów na całe forum.
|