Zobacz pojedynczy post
stary 26-02-2009, 02:21   #107
StagG
Użytkownik Forum
 
StagG's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2008
Lokacja: @
Wiek: 32

Posty: 325
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Gildia: Wild On
Świat: Saphira
Poziom: 56
Skille: n/a
Poziom mag.: 49
StagG ma numer GG -
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shoxii Pokaż post
d
taki facc (...) jest smieciem dla cipkow bo nic nie wnosi a obciaza server /chociaz z drugiej strony inna osoba moze kupic pacca z waszego powodu bo co proboje sie polaczyc z serwerem to w kolejce czeka dziala to obustronnie

oni w was widza potencjalnych klientow

ale nie liczcie ze wasze pomysly ktore wam by ulatwily gre oni zrealizuja
u fail

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tibia.com
Yes! You can play free of charge for as long as you want and enjoy most of the features Tibia offers!

However, if you like the game, you may consider upgrading your free account to a premium account. This will give you additional benefits and allow you to enjoy the full Tibia experience! Just log into your account and click on "Add Premium Time" to start the ordering process.
FACC nie jest śmieciem - nie ma hierarchii, w której to PACC jest lepszy bo płaci, a FACC jest gorszy, bo to są
Cytuj:
darmozjady
.

FACC nie będzie udupiany - albo nie dostanie nic, albo niewiele

Tak samo jak FACC nie jest demem (kilka up?) - można powiedzieć, że FACC to jest pełna, freeware'owa wersja, a upgrade'ując ją do premium dostajemy dodatki ułatwiające gre - To tak jakbyś kupił powiedzmy.. Guildwars (porównanie - FACC), a kupując dodatek do niego (porównanie - PACC) dostajesz dodatkowe misje, spelle itd...

Zapchane serwery? Popatrz na status online... na większości serwerów w godzinach szczytów liczba playerów nie przekracza 500 (przeważnie ~~300?),a w godzinach nocnych i porannych i poniżej 100 (rzadko, ale jednak)...
__________________
Zapraszam do mojego bloga! v v



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aplauz
Witam mam pytanie czy mogę zapłacić takom kartom z IPKO.Takom szarom Bankomatowąz tyłu jest PKO Expres
StagG jest offline   Odpowiedz z Cytatem