Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rayza
@Higurashi
(to chyba Gro mi mówił) Wszystko wyjaśni sie w swoim czasie : p
1wsze 10 ep. jest skomplikowane ale potem całość nabiera sensu..
|
Później? Znaczy sie kiedy? Chyba w drugiej serii. Obejrzałem całą pierwszą i "wyjaśnienie", z resztą praktycznie nie do zrozumienia, było podane w ostatnim odcinku.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Corgar Frizz
@Rayza
Ukryty tekst:
Truskawka jest głownym bohaterem.... dodaję mu to kilka niezwykle potężnych umięjętnośći jak:
1) Nie mogę tutaj zginąć, co następuje po tym wiadomo
2) Ataki przeciwników mają szansę cudownie ominąć wszystkie puntky witalne-to nie były np. rany zadane mieczem, żeby punkty witalne mogły zostać ominięte. Przy dupnej dziurze w klatce piersiowej jedyną możliwą opcją jest to, że organy same sie poprzesuwały aby uniknąć cero xDD
3) To na nim w krytycznym momencie mangaka wprowadzi nową, wypasioną technikę-Tu sie zgodzę, nawet mam wizje tego co może się stać 
4) Gdy bohater natrafia na kogoś potężniejszego to:
a) Dostaje po dupie
b) Dostaje power up
c) Ponownie dostaje po dupie
d) Ostatecznie zwycięża
e) W przypadku naruto zaprzyjaźnia się z przeciwnikiem
i nie wziązane z tym kim jest ichigo
5) Jest hime, która jak wiemy ma niezwykle potężną moc-HAHHAHAHAHAH, MUHAHHAHAH, BUHAHAHAHAH i ogólnie rotfl. Jedyną potężną mocą jaką ma Orichime jest leczenie. I co wyleczy Ulquiorre na śmierć?
|
To co wytłuszczone zostało skomentowane