Zobacz pojedynczy post
stary 15-03-2009, 21:29   #27
Arathorn
Użytkownik Forum
 
Arathorn's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2004
Lokacja: WWA

Posty: 479
Stan: Na Emeryturze
Imię: --
Profesja: Elite Knight
Świat: Chimera
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Imperor Pokaż post
jak bede chcial wpadne sobie pohuncic z umiarem i tyle.
Nie wpadniesz, bo najlepszym spotem niezajętym przez nolife-ów będą kanały w thais.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZapodajMuze Pokaż post
Czy ja dobrze zrozumialem , na up downie musze czekac 2 sekundy zeby uderzyc z czego kolwiek ? To jak ja tera 500 sorcem zabije Krzysia of kyra 11 druida ktory chodzi up downem ?
To zależy. Musisz czekać 2 sekundy po zmianie poziomu. To oznacza że jeżeli ty stoisz a krzysiu of kyra skacze góra/dół to możesz go normalnie bić stojąc na jednym poziomie.

Problem jest jedynie taki że podczas walki 1vs1 to schody będą niemalże pz. Jak jeden koleś będzie skakał to drugi musi za nim skakać, wtedy go nie walnie. Problem rozwiązuje przyprowadzenie kolegi, jeden stoi na góze drugi na dole i dopiero wtedy można kogoś ubić


Generalnie to obie zapowiedzi tego upa są imo całkiem w pytkę. Nie wszystkie pomysły są 100% dobre, ale generalnie łatkę oceniam na +.
Arathorn jest offline