Zobacz pojedynczy post
stary 24-03-2009, 21:41   #210
wywiady
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 04 2007

Posty: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez asto1234 Pokaż post
Koles... gówno mnie obchodzi co o tym myslisz, i nie mow ze wygrales przez moje wyzwiska, bo ten temat nie podlega temu. A na te twoje gówniane posty odpowiadam jak najszybciej moge bo mam malo czasu na rl aby sie starac dla takiego kogos malo waznego - jak Ty. A co mnie to obchodzi czy wierzysz mi w opowieści o eo. Ty tam nie grasz (co juz powiedzielismy sobie) i gówno wiesz, a jesli tak nie uwazasz albo cos to nie pisz juz tego jeszcze raz ( gówno mnie to obchodzi jak Ty myslisz) Jeszcze nigdy nie widzialem kogos tak upartego. Ja wiem swoje i Ty wiesz swoje ale wydaje mi sie ze nie wiesz tylko sobie tak wkręcasz ( ze niby Ty masz racje ) Kazdy mysle ze uwaza tak jak ja, Ci co czytaja nasze posty tez.

Podsumujmy:
Koles z jakiegos swiata pl noobowskiego prawdopodobnie harmonia czy jak to tam, ktory nie zna prawdopodobnie angielskiego ani innych jezyków uwaza ze zna lepiej Eternala Obliviona ze świata amera, ktory pochodzi z Anglii(pierwszy owner ktory stworzyl chara) lepiej odemnie czyli osoby ktora:

Gra na amerze, rozmawial nie raz z eternalem, zna nawet dobrze jego przyjaciela ktory z początku przygody był z nim, aczkolwiek równiez zaczałem przygode nie dlugo po nich.
- zna dobrze anglielski- stad sie sklada ze wytrzymalem na amerze na dluzszy czas. Proste jak nie znasz angielskiego to na takim serverze dlugo sie nie utrzymasz, chyba ze masz szczescie - bocisz na rotach czy gdzies lol

Nie musisz odpisywac na to bo nie ma sensu, ja sie na Ciebie nie gniewam, tylko dziwi mnie dlaczego takie cos gadasz skoro to nie jest prawda
zastanów sie nastepnym razem zanim cos napiszesz,
PS: Wszystkie posty w tym temacie pisze bez sprawdzania jak jakis błąd sie nawinął to z góry przepraszam, ale nie mam czasu na poprawianie z pewnych przyczyn. Pozdrawiam.
och mistrzu! widze, ze jestes jakims zadufanym w sobie nastolatkiem; az parsknalem ze smiechu jak czytalem opis twojej osoby. znasz dobrze angielski! ale po cholere nam to do wiadomosci. musisz sie dowartosciowac bo masz pryszcze i smieja sie z ciebie? ja znam dobrze angielski, ale widze ze nie jestem taki pro jak ty bo nie gram na amerze, ktora, sadzac po twoich wypowiedziach, jest pro serwerem gdzie sa same debesciaki. w sumie szkoda, ze znajac tak dobrze angielski (w co zreszta watpie) z trudem sklecasz zdania po polsku ale dobra nvm
gram na arcanii NA SWIECIE PVP jesli chcesz wiedziec, wiec nie pisz co post o harmonii i noobach bo to jest zalosne.
ty na swojej amerze pewnie jestes popychadlem, typkiem od ktorego zbiera sie paymenty i musisz wyzyc sie na forum.
i prosze pisz "klotnia" nie "klutnia" bo taki blad razi w oczy jak cholera; nawet moja kuzynka z 1 klasy potrafilaby to napisac bezblednie.
jesli chcesz KLOCIC sie dalej to ok-chetnie posmieje sie. bo trudno wygrac ze mna, osoba ktora:
gra W TIBIE OD 2002 R.-rozmawialem nie raz z l'p i edkiem plaskamorda, znam dobrze jego kolege, czesto sprzedawalem mu uhy
zna dobrze angielski - zaliczylem w przedszkolu test z tego jezyka na 95% i mam swietny akcent - dzieki temu tak dlugo wytrwalem na arcanii.

(wiem, ze ta ironia jest niepotrzebna ale nie potrafilem sie powstrzymac)

Ostatnio edytowany przez wywiady - 24-03-2009 o 21:42.
wywiady jest offline   Odpowiedz z Cytatem