Temat
:
Nasz klan upadł. ;<<
Zobacz pojedynczy post
05-04-2009, 18:06
#
12
<8>Borys<8>
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 19 02 2007
Posty: 183
Stan: Na Emeryturze
No mnie też nie było a potem zapomniałem ;/ innym razem.
<8>Borys<8>
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do <8>Borys<8>
Znajdź posty użytkownika <8>Borys<8>