Temat: Żyjecie?
Zobacz pojedynczy post
stary 26-04-2009, 21:10   #11
Stanley6a
Użytkownik Forum
 
Stanley6a's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2007
Lokacja: Poznań

Posty: 509
Stan: Na Emeryturze
Imię: Stie Voi
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Hell Owners
Świat: Honera
Poziom: 53
Poziom mag.: 49
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
W sumie Drom mógłby przywrócić stare MM, skoro grupy są... ale starych ludzi by się raczej nie zebrało. A szkoda, miło wspominam te czasy, chociaż się szczególnie nie udzielałem ; )
Są właściwie jakieś przeciwwskazania?
__________________
Stanley6a jest offline   Odpowiedz z Cytatem