Temat
:
Jaki masz model SE?
Zobacz pojedynczy post
04-05-2009, 22:21
#
31
Argen
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 19 12 2006
Posty: 2,059
K800i, jeszcze kilka dni do urodzin i go przez okienko wypierzuce. Oczywiście kupie jakiegoś innego SE <3
Argen
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Argen
Znajdź posty użytkownika Argen