Zobacz pojedynczy post
stary 04-05-2009, 22:21   #31
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006

Posty: 2,059
Domyślny

K800i, jeszcze kilka dni do urodzin i go przez okienko wypierzuce. Oczywiście kupie jakiegoś innego SE <3
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem