Temat
:
Problemy z foniakiem
Zobacz pojedynczy post
04-05-2009, 22:22
#
5
Argen
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 19 12 2006
Posty: 2,059
A moje oryginalne słuchaweczki HF padły po jakimś czasie bez powodu. Chociaż to może od nagannego zwijania ich w kłębek : /
Argen
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Argen
Znajdź posty użytkownika Argen