Zobacz pojedynczy post
stary 04-05-2009, 22:22   #5
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006

Posty: 2,059
Domyślny

A moje oryginalne słuchaweczki HF padły po jakimś czasie bez powodu. Chociaż to może od nagannego zwijania ich w kłębek : /
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem