Wooow, nowe posty na tym forum xd Wszedłem z nudów, a tu taka niespodzianka. No niestety, hoster woli bawić się żołnierzykami, to tak jest... Pemek jeśli siedzi w domu, to mówi, że woli się upić ze znajomymi niż grać z nami.
btw. Aekałku odblokuj mnie na gg ;< tęsknie.
@down
Kto to zrozumie lepiej niż ja ;[?
Ostatnio edytowany przez Rater - 10-05-2009 o 21:06.
|