Ej kurde, ja czasu nie mam na granie teraz, więc sorry..
Wy się uczycie, ja, tak samo jak Wy, mam swoje obowiązki.
A bawienie się żołnierzykami wypraszam sobie, bo to poważna sprawa jest, jeśli tego ktoś nie rozumie, to niech się nie wypowiada.
Pozdro..
|