10-02-2005, 21:37
|
#11
|
|
Guest
|
Mi to jest obojetnie
Cytuj:
|
Oryginalnie napisane przez M這dy
 Mi to jest oboj皻nie poniewasz moj nik w Tibi jest tak i tak alfabetycznie prawie na koncu ale nie wiem co to ma do rzeczy chcecie wywyzszyc tych lepszych czy jak  A na razie nie mam gildi bo sie rozpadla wiec mi to obojetnie
__________SEE YOU IN TIBIA__________ 
|
I no like noob and lol
|
|
|
|