A ja lubię polskie serialne, a już zwłaszcza te pokroju "Pierwsza miłość". Motyw z chorą psychicznie dziewczyną był przepiękny <3
Ale faktem są słowa autora tematu (refleks rox :x), większość seriali kończy się na pierwszej, drugiej serii. Mam nadzieję, że tak nie będzie z "Czasem honoru", który imo, jest jednym z lepszych, o ile nie najlepszym, polskim serialem.
|