Zobacz pojedynczy post
stary 10-02-2005, 22:12   #14
Ma³y N00bek
U¿ytkownik forum
 
Ma³y N00bek's Avatar
 
Data do³±czenia: 10 02 2005

Posty: 5
Pytanie

Zmiana o nijakim wp³ywie na sam± grê. News nie warty ¶wieczki . Widze ¿e robicie dobry u¿ytek ze swoich koneksji kosztem OTServa

PS. Nie zagl±da³em tu d³ugi czas, a zarejestrowa³em sie przed chwila tylko po to zeby zadac jedno pytanie - CO SIÊ STA£O Z CENAMI W SKLEPACH???
Ma³y N00bek jest offline