Zmiana o nijakim wp³ywie na sam± grê. News nie warty ¶wieczki

. Widze ¿e robicie dobry u¿ytek ze swoich koneksji kosztem OTServa
PS. Nie zagl±da³em tu d³ugi czas, a zarejestrowa³em sie przed chwila tylko po to zeby zadac jedno pytanie - CO SIÊ STA£O Z CENAMI W SKLEPACH???