Zobacz pojedynczy post
stary 29-05-2009, 01:02   #5
Adedin
Użytkownik Forum
 
Adedin's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2007
Lokacja: Rybnik

Posty: 289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Adedin
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: 31
Poziom mag.: 40
Domyślny

@Slumdog
dobry film, oglądałem i zaciekawił mnie nawet.

Co do nowości, ostatnio ściągnąłem X-MEN Geneza~
kopia - totalna porażka, nie oglądałem nawet, ponieważ uprzedił mnie kumpel przed nim. Produkcyjna wersja(brak pieniędzy na kino xd) tak więc opinię o nim dopiszę jak wyjdzie w lepszej jakości.

Z utęsknieniem czekam na powrót Transformers już w czerwcu
urzekły mnie efekty specjalne tego filmu, po prostu je uwielbiam !

Na film Antychryst mam zamiar wybrać się do kina i potem zdam relacje
__________________
Zapraszam do grupy Camera Obscura
a tutaj nasze forum

http://www.youtube.com/watch?v=Aew5QRKPHGc
Adedin jest offline   Odpowiedz z Cytatem