@Slumdog
dobry film, oglądałem i zaciekawił mnie nawet.
Co do nowości, ostatnio ściągnąłem X-MEN Geneza~
kopia - totalna porażka, nie oglądałem nawet, ponieważ uprzedił mnie kumpel przed nim. Produkcyjna wersja(brak pieniędzy na kino xd) tak więc opinię o nim dopiszę jak wyjdzie w lepszej jakości.
Z utęsknieniem czekam na powrót Transformers już w czerwcu

urzekły mnie efekty specjalne tego filmu, po prostu je uwielbiam !
Na film Antychryst mam zamiar wybrać się do kina i potem zdam relacje
