Bardziej komedia dla dorosłych(potępcie mnie!) i do tego animowana >
South Park seria jak i film rozbawiają mnie do dziś. Nie żeby od razu był fanem wulgaryzmów, ale zmagania 4 głównych bohaterów mnie miażdżą(z serii, 12 sezon, odcinek 13 - śmiech Kenny'ego)
Co do pełnometrażowych komedii hmmm...
Daleko jeszcze, How High, Babcisynek, Nic śmiesznego, Bez czucia/Zakręcony(ang. Senseless), Wieczny student, American Pie ~