Zobacz pojedynczy post
stary 29-05-2009, 01:10   #17
Adedin
Użytkownik Forum
 
Adedin's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2007
Lokacja: Rybnik

Posty: 289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Adedin
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: 31
Poziom mag.: 40
Domyślny

Bardziej komedia dla dorosłych(potępcie mnie!) i do tego animowana >
South Park seria jak i film rozbawiają mnie do dziś. Nie żeby od razu był fanem wulgaryzmów, ale zmagania 4 głównych bohaterów mnie miażdżą(z serii, 12 sezon, odcinek 13 - śmiech Kenny'ego)

Co do pełnometrażowych komedii hmmm...
Daleko jeszcze, How High, Babcisynek, Nic śmiesznego, Bez czucia/Zakręcony(ang. Senseless), Wieczny student, American Pie ~
__________________
Zapraszam do grupy Camera Obscura
a tutaj nasze forum

http://www.youtube.com/watch?v=Aew5QRKPHGc
Adedin jest offline   Odpowiedz z Cytatem