Temat
:
Zysk expa, jak to jest?
Zobacz pojedynczy post
30-05-2009, 01:37
#
2
Vasth
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 04 02 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 34
Posty: 848
Stan: Na Emeryturze
Imię:
Vasth
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 16
Skille: 46/42
Przez pierwsza godzine premmium staminy otrzymujesz o 50% wiecej expa za potwora.
Ostatnio edytowany przez Vasth - 30-05-2009 o
01:42
.
Vasth
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Vasth
Znajdź posty użytkownika Vasth