Temat
:
Jaki masz model SE?
Zobacz pojedynczy post
06-06-2009, 16:28
#
33
Miszczu
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 01 07 2005
Wiek: 34
Posty: 807
Imię:
Wobtof
Profesja: Master Sorcerer
k530i ,mam go od półtora roku i dobrze się sprawuje ,do tej pory tylko raz mała awaria, podczas deszczu zalał mi sie xd.
__________________
,,Those were the days of good hunting and good sleeping."-Rudyard Kipling.
Miszczu
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Miszczu
Znajdź posty użytkownika Miszczu