Temat
:
Dlaczego Barca jest żałosna
Zobacz pojedynczy post
09-06-2009, 10:48
#
6
Miszczu
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 01 07 2005
Wiek: 34
Posty: 807
Imię:
Wobtof
Profesja: Master Sorcerer
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez
Yoh Asakura
Nie, po prostu Barcelona to żałosny klub.
Ten żałosny klub wygrał ,zdobył potrójną koronę
.
I nie zaprzeczaj ,że nie masz kompleksów bo gołym okiem widac ,że je masz.
__________________
,,Those were the days of good hunting and good sleeping."-Rudyard Kipling.
Miszczu
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Miszczu
Znajdź posty użytkownika Miszczu