Zobacz pojedynczy post
stary 09-06-2009, 10:48   #6
Miszczu
Użytkownik Forum
 
Miszczu's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005
Wiek: 34

Posty: 807
Imię: Wobtof
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Nie, po prostu Barcelona to żałosny klub.
Ten żałosny klub wygrał ,zdobył potrójną koronę .
I nie zaprzeczaj ,że nie masz kompleksów bo gołym okiem widac ,że je masz.
__________________
,,Those were the days of good hunting and good sleeping."-Rudyard Kipling.
Miszczu jest offline   Odpowiedz z Cytatem